אבטחת מידע וסייבר

בעל ניסיון של מאות תיקים בתחום

נושא אבטחת מידע וסייבר הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים, קודים של פיתוח מערכות, התכתבויות במיילים, רשימת לקוחות, נתונים אישיים על לקוחות והקלטות של שיחות. 

למעשה, שמירה על המידע של החברה הוא גם שמירה על החוסן הכלכלי שלה ועל העמידה שלה מול מתחרים אחרים באותו תחום. בנוסף, אבטחת מידע של החברה שומר עליה מפני תביעות משפטיות במקרה של דליפת מידע של לקוחות, ספקים או כל גורם שעובד עם החברה.

מה הם האיומים על מערכות המידע?

כללי- מה זה אבטחת מידע וסייבר? וכיצד לבנות אסטרטגית אבטחת מידע, מידע שווה כסף.
אבטחת מידע וסייבר הנו התחום האקסקלוסיבי המטופל עו”ד בנדל רונן בעצמו.
נשאלת השאלה – מה זה סייבר?
שלושת העקרונות החשובים ביותר בכל הנוגע לסייבר ואבטחת מידע הם:

Integrity – השירות ניתן בעיקר לנוכח חוק הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) אשר נועד ומחייב כל מחזיק
במאגר מידע למעט הפטורים עפ”י חוק, לקנפג ולהבטיח את שלמות המידע ואבטחתו תוך מניעת פריצות זדוניות אשר עלולות לחשוף יחידים ובעלי מאגר לתביעות בסכומי עתק. כמו כן משרד עורכי דין בנדל מעניק לכם נוכח שינוי העתים, הגנה מלאה בשני כובעים. הן כמשרד עו”ד והן כמומחים לאבטחת מידע.

Confidentiality – כמובן שתחום זה נגזר מהגנת הפרטיות כאשר בעידן הדיגיטלי עבירות התקיפה
והפריצה עברו למישור אחר. זהו לא מדע בדיוני וזוהי חובה ממעלה ראונה להבין שברגע שבוצעה תקיפה לא ניתן ברוב המקרים למנוע את הנזק אלא רק לזהותו ואת זהות הפורץ.

Availability – זמינות – שמירה על זמינות ויעילות הגישה אל המידע בכל זמן נתון.

העקרונות הללו נועדו להבטיח שמירה על מידע סודי של חברות וארגונים אשר עלולים להתעורר יום אחד ולגלות שכל העסק קרס- ממש כך. מכשירי הרט”ן שברשות כל אחד מאיתנו חשוף לתקיפה ומחיקה או הפצה של כל המידע אשר נמצא ברשותינו. אל תזלזלו בסיכון. סיכונים אלו עלולים לגרום לנזק משמעותי ונפשי כאשר החיים שלנו נמצאים בתוך הרדיו טלפון- רט”ן- מכשירים ניידים.

אבטחת מידע צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל ארגון ולהגיע עם מנדט מההנהלה הבכירה בארגון!

השבריריות של עולם המידע שאנו חיים בו דורשת גם בקרה חזקה על אבטחת אינטרנט. ההנהלה צריכה לראות כי כל המערכות בנויות על תקני אבטחה מסוימים וכי העובדים מאומנים כראוי.

אסטרטגיית אבטחת מידע וסייבר

משרד עו”ד בנדל מעניק שירותים בתחום אבטחת המידע והתקיפה. חשוב להבין כי כיום ניתן לפרוץ סכרים, להשתלט על רכבים אוטונומיים, להוריד רכבות ממסלולן, לגנוב פטנטים ובכלל כל מה שכרוך בהגנה על קניין רוחני ועל הדברים הבסיסיים שנמצאים ברשותכם. עליכם להזהר.
משרד עו”ד בנדל טיפל ומטפל במקרים של פדופילים הפורצים לאתרי אינסטגרם ופייסבוק כמו גם חדירה למצלמת הפלאפונים או למצלמות המחשבים הנייחים ומצליחים לראות את כל המתרחש בביתכם.

מה זה סייבר? סוגים של אבטחת מידע וסייבר

להלן סוגיות ותחומים בהם נדרשת אבטחה כבדה.
1. תשתיות – תשתית כוללת את המערכות הפיזיות שהחברה מסתמכת עליהן, כמו למשל רשת החשמל, טיהור מים, רמזורים ובתי חולים. חיבור תחנת כוח לאינטרנט, למשל, הופך אותו לפגיע להתקפות סייבר.
משרד עו”ד בנדל מחוייב למתן ייעוץ משפטי וטכנולוגי לצורך בניית ארכיטקטורה של אבטחת מידע למניעת התהוות סיכונים כאלו.

2. אבטחת רשת. המשרד מטפל במתן אבטחת מידע על מחשבי רשתות של גופים קטנים כגדולים אשר עשויים לאבד את מטה לחמם אם חו”ח כל המידע שנמצא ברשותם ייחשף ו/או יותקף באופן בלתי הדיר, כאשר לא ניתן לשחזרו.

3. הגנה על המידע בענן – המהלך של מעבר הארגונים לשמירת המידע בענן מייצר אתגרים ביטחוניים חדשים.

ספקי השטח על הענן יוצרים כלי אבטחה חדשים כדי לסייע לארגון לאבטח את הנתונים שלו בצורה טובה יותר אך בשורה התחתונה: גם במעבר לענן יש לבצע בדיקות נאותות. פריצות זדוניות ו/או על ידי מתחרים. תכנות אנטי וירוס הן כשלעצמן חשופות לפריצה ומשכך ראוי ליתן הגנה כנדרש בחוק על ידי מומחים. 

זוהי אהבתו הגדולה של עו”ד בנדל, עורך דין סייבר תוך ניסיון להשריש בחברה הישראלית ומדינות אירופה את הצורך לאבטח את המידע ולשרש התקרנפות. התנהגות טבעית הבוחרת להתעלם מהסכנות האורבות בכל מכשיר, בכל רשת מחשבים. וכיוצ”ב.

4. אבטחת יישומים ואפליקציות – אבטחת יישומים, במיוחד יישומי WEB, הפכה לנקודה הטכנית החלשה ביותר של ההתקפה. אבטחת יישומים מתחילה עם שיטות של קידוד מאובטח ועוד.

5. אבטחת –internet of things IOT אבטחה של מצלמות ביתיות, מצלמות אבטחה פקסימיליות מהן ניתן להעתיק את התשדורת ובעיקר מכשירי HUB בהם האבטחה כמעט ולא קיימת ולכן מסוכנת שבעתיים- המשרד יעניק לכם מגוון פתרונות אבטחה לרבות מתן ייעוץ משפטי אשר עשוי חלילה להציל חיים.

ייעוץ משפטי לארגונים וחברות – PENETRATION TESTING


עורך דין בנדל סיים את ההכשרה הלאומית בתחום בדיקת חוסן ובדיקת חדירה תוך לימודים, אחר מבדקים של ספקית התחום, משרד הביטחון. המהלך הלימודים נדרש עורך דין בנדל להשתתף בבחינות שונות בנות 12 שעות רצופות תוף שהוא מאותגר על ידי “הצוות הכחול” שמשמש להגנה והתרסה כנגד יכולותיו.

התחום והגוף ממנו קיבל עו”ד בנדל את הכשרתו כ PT משרת את זרועות הביטחון, חברות ביטוח, בנקים ונמלי תעופה, מדינות אשר נאלצות להגן על מסלולי הרכבות וסכרי מיים. בין השאר הקים עו”ד בנדל מעבדה לזיהוי “טביעות אצבע דיגיטליות” וזאת על מנת להתחקות ולאתר את הפורצים.
עו”ד בנדל פועל הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי לטובת בדיקות חדירה על כל ההבטים לרבות הגשת תביעות ייצוגיות בסכומי עתק לטובת שולחיו.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מקרים של פריצה או חדירה למערכות מידע של ארגון או חברה היא באמצעות ייעוץ משפטי של עורך דין מומחה בתחום. עורך דין מומחה בתחום אבטחת מידע מכיר את החוקים המתייחסים לפשיעה טכנולוגית ויכול להעניק לארגונים וחברות, אשר נפגעו מגניבה של מידע פנימי, סיוע משפטי וייצוג משפטי בתביעות נגד הגורמים התוקפים ובהגנה כנגד תביעות מצד לקוחות, ספקים וכל גורם שהמידע עליו נגנב.

עו”ד בנדל מכיר הן את הפן המשפטי והן את הפן הטכנולוגי ואין לו צורך בסיוע חיצוני. נגרם לכם נזק כתוצאה מפריצה לחשבונכם, לאתרים החברתיים שלכם. זלג מידע מחברות אשר א הקפידו על אבטחת המידע שבידכם, פנו מייד לעו”ד בנדל!!!

פנייה לעורך דין לאבטחת מידע

בכדי שיהיה לכם את הייצוג המשפטי (ליטיגציה) הטוב ביותר בתביעות בנוגע לאבטחת מידע, מומלץ לכם לפנות לאחד מעורכי הדין הטובים בישראל בתחום – עורך דין רונן בנדל! עורך דין רונן בנדל מוביל את התחום המשפטי של אבטחת מידע כבר מעל ל-20 שנה ובעל ניסיון של מאות תיקים בתחום הנוגעים לפריצות, גניבה, סחיטה, דרישת כופר ותביעות נגד חברות וארגונים.

משרד עורך דין רונן בנדל מציע – ייעוץ משפטי לאבטחת מידע

עורך דין רונן בנדל מזמין אתכם לקבל את הליווי המשפטי הטוב ביותר ולקבל ייצוג הולם בערכאות המשפטיות בכדי לשמור על הזכויות של החברה או הארגון אותו אתם מייצגים.

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן