דיני אינטרנט

תחולת המשפט הבינלאומי הפרטי

במהלך השנים האחרונות נדרשת מערכת המשפט בעידן המידע לבחון שאלות קשות שמעולם לא הובאו לפיתחה. כגון סחר אלקטרוני לביצוע עסקאות מסחריות ברשת האינטרנט. 

דיני הפרסום והשיווק המקוון החלים על פרויקטים שיווקיים ומסחריים ברשת. מהם ההסדרים חדשים מתחום הקניין הרוחני שמעצבים מחדש את מערכת הזכויות והחובות בין היוצרים והמשתמשים.

במהלך השנים האחרונות אנו עדים למהפכה אדירה של טרנספורמציה דיגיטלית אשר סוחפת אחריה את כל הענפים למן העידן התעשייתי. חברות גדולות ומובילות, כל אחת בתחומה חייבות להתאים עצמן לעידן הטכנולוגי אשר קנה לו מקום בכל תחום אפשרי.. ברור כי אותן חברות גדולות במשק יחדלו מלהתקיים במידה ולא יישמו או יעריכו נכונה את השינויים הגלובליים העצומים בעידן של דיגיטציה ואוטומציה

יש להיזהר מבעלי מקצוע הסבורים שיש להן יכולת להתמודד עם האתגרים והענפים העצומים הללו. האזהרה לא נועדה לפגוע במתחריו, אם ישנם כאלו, של עו”ד בנדל מומחה (LLM) למשפט וטכנולוגיה ובוגר הטכניון באבטחת מידע.

השאלות הן רבות. מהי תחולת המשפט הבינלאומי הפרטי על תביעות נגד חברות או יחידים אשר פועלים מחוץ למדינה אלא שציבור הנפגעים הנו במדינה אחרת?

כיצד ניתן לדון בתיקים טכנולוגיים בהיעדר הבנה עמוקה של בתי המשפט בטכנולוגיה עצמה?

למי שייכת הזכות במישור הטכנולוגי?

מה עם עבירות פליליות שעה שבתי המשפט אינן ודעות לתת מענה על כך? מה המשמעות של u”s cbsk Disruptive Technology. מהותה של המהפכה הדיגיטלית וההשלכות שלה בענפי התעשייה השונים. דיני אינטרנט ורגולציה – האם הדין הקיים יכול להתאים את עצמו לחדשנות או שמא יש צורך ביצירת דין חדש?

עו”ד בנדל נטל פסק זמן ארוך לצורך לימוד הטכנולוגיה לאחר שסיים את לימודי התואר השני במשפט וטכנולוגיה וזאת כדי לתת מענה לכל השאלות הקשות הללו.

 

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן