טכנולוגיה

ייצוג משפטי בחדירות ופריצות למחשבים

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים לפנות יש מקום, עובר להגשת תביעה כספית, להבין היכן חדלה החברה בשלב אבטחת המידע וכיצד הונגש המידע ולמי. “אין דלת שלא ניתן לפתוח” מציין עו”ד בנדל. בניגוד לעולם הפיסי, בעולם הרשתות, באבטחת ענן, ובאבטחת מידע בכלל תמיד ישנה אפשרות לפרוץ באמצעות כלים ייעודיים אשר לא זמינים לכל אדם. עו”ד בנדל הנו מורשה בדיקת חדירות ויודע לזהות את הפורצים השונים תוך מתן דגש למידת האחריות של הפורץ ושל הנפרץ.

דיני המשפט הטכנולוגי

התחום המשפטי הטכנולוגי הוא חדש יחסית וקורם עור וגידים רק בעשור האחרון. מספר התביעות בתחום הוא עדיין קטן יחסית ביחס לכל תחום משפטי אחר. עו”ד בנדל מועמד לשפיטה תוך הבנה שיש צורך בבית משפט “טכנולוגי”. עם זאת ומטעמיו שלו, מעדיף עו”ד בנדל להמשיך ולסייע לאזרחים בארץ ובחו”ל לרבות מתן חוות דעת לבית משפט בהתדיינויות בענף. השופטים בישראל עדיין לומדים את התחום.
הרשתות החברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר הפכו לפלטפורמות פרוצות כאשר כל מי שמבין מעט בתחום יכול בקלות לפרוץ לרשתות חברתיות, לבנקים, לחברות ביטוח, קופות החולים השונות אשר אוחזות במידע חסוי רב, קליניקות ועוד שפע של בעלי מאגרי מידע לרבות אתרי הכרויות אשר די באיתור פירצה לגרום לנזקים כלכליים ונפשיים בלתי הפיכים.

ייצוג משפטי בחדירות ופריצות למחשבים

אם אתם זקוקים לייצוג משפטי (ליטיגציה) בנוגע לפריצות וחדירות למחשבים, פגיעה בשמכם הטוב ברשת חברתית או בכל נושא אחר הקשור לטכנולוגיה, משרד עורך דין רונן בנדל הוא הכתובת שלכם! עם ניסיון של למעלה מ-2 עשורים ברציפות, משרד עורך דין רונן בנדל הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים כיום בתחום דיני המשפט הטכנולוגי. עם ריבוי מקרי עבריינות ופשע על גבי האינטרנט ועל גבי מערכות טכנולוגיות של חברות ועסקים, שירותיו של משרד עורך דין רונן בנדל הם חיוניים ביותר היום עבור חברות היי-טק, בתי תוכנה ואנשים פרטיים אשר נפגעו מפירסום פוגעני או מפירסום הפרטים האישיים שלהם.

עורך דין לטכנולוגיה ודיגיטל עו”ד רונן בנדל

לתיאום פגישה עם עורך דין רונן בנדל, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר בתחום הטכנולוגי!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן