כופר וסחיטה

תביעות כופר וסחיטה כל הזכויות שמורות לאיגוד האינטרנט הישראלי. אין כל קשר למעט דיווחים לאיגוד בין משרד עו”ד בנדל לבין האיגוד ואין הוא מתיימר לייצגו בשום צורה ואופן. נועד לשימוש ביתי בלבד.

אני שמח להנגיש לכם את האופן בו הנכם נסחטים ואיך להגן על עצמכם. משרדי יכול להעניק הגנה מיטבית טכנולוגית בפריזמה רחבה יותר וגם בפריזמות הצרות.

המשרד ילווה את הקרבנות עד להגשת תביעות אזרחיות ותלונות במשטרה בהתאמה. אל תהיו פראיירים!

כופר וסחיטה באמצעות תמונות – sexstortion

סחיטה מינית היא עבירה פלילית ושיטת הונאה במסגרתה סוחטים כסף ו/או טובות הנאה על ידי שימוש בתמונות וסרטונים אינטימיים של הקורבן. שיטה זו מבוצעת לרוב על ידי כנופיות פשע מאורגן ברחבי העולם דרך רשתות חברתיות, אתרי פורנו, אתרי היכרויות וכו’. במקרים רבים, קבוצות אלו יתקפו במקביל מאות אנשים ברחבי העולם, כשאינם באמת מחזיקים בתמונה/סרטון של הקורבן, כדי להגדיל את הסיכוי למצוא קורבנות. כיצד זה מתבצע? הנוכל יציג עצמו כגבר או אישה נאים, ולאחר שיזכה באמון הקורבן יפתה אותו לצלם תמונות אינטימיות ו/או במהלך אקט מיני. לאחר שהשיג את הצילומים, ינסה הנוכל לסחוט את הקורבן. במידה והאחרון לא ישלם סכום מסוים הנוכל יפיץ את התיעוד לחבריו ו/או לרשת האינטרנט. מה לעשות אם נפגעתי? לא לשלם – הסוחטים פונים בו זמנית למאות נסחטים מידי יום. הם מאיימים עליהם באותה שיטה ומקווים כי יהיה אדם תמים מספיק כדי לשלם להם. 

ברגע ששילם, הוא הופך “ללקוח מועדף” והסוחטים ימשיכו להציק ולדרוש ממנו עוד ועוד כספים. דווחו לאיגוד האינטרנט הישראלי. מצבירת מידע אודותכם באמצעות פעילות ברקע באמצעות המיקום שלכם שמרו ראיות – שמרו כל תיעוד לקשר עם העבריינים במטרה להעבירם לרשויות האכיפה ועזרה במקרה. צלמו את ההודעה, פרופיל השולח וכדומה. מנעו מהסחטן דרכי הגעה אליכם. אל תענו לשיחות לא מזוהות, חסמו גישה בכל פלטפורמה. 

נתקלתם בתוכן רגיש שלכם ברשת? דווחו מיד לפלטפורמה בבקשה להוריד מדיה זאת. במידה ומחשבכם נפרץ משרד עורכי דין בנדל ישמח להעניק לכם שירות. יש לציין כי לאחר שנתגלתה הפריצה כמעט ולא ניתן להמשיך ולהשתמש במחשב או ברשת.

המשרד יאתר עבורכם את העבריין אך קשה מאד להסיר את הפירצה במחשב או ברשת המחשבים.

תוכן עניינים
כופר וסחיטה

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן