ליטיגציה בתחום הסייבר

הנהלים המחייבים באבטחת מידע

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב.

חוק הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין את חשיבותו. בתווך נמצא עו”ד בנדל אשר שימש כ-25 שנה כליטיגטור מקצועי ועשרים השנה האחרונות למד את הטכנולוגיה הנדרשת.

חשוב להבין כי בתחום הסייבר מתהווים עדכונים מדי יום ומשכך עמל עו”ד בנדל בשנים האחרונות על איתור פריצות, מניעתן וזיהוי הפורצים. גורמים חובקי עולם ועבריניים מצאו לעצמם דרך חדשה להתפרנס ממנה בצורת איתור מומחים בענפי הטכנולוגיה בהם הם משתמשים לצורך סקסטורשן ופריצה לחברות ענק וגניבת מידע, גרימה לזליגה של מידע פרטי תוך דרישת כופר בסכומים דמיוניים.

עורך דין בנדל יודע לזהות, הן את הפריצה, הן את הזק והן את הפורצים נוכח נסיון רב בכל ענפי הטכנולוגיה.

ליווי חברות מול תביעות עובדים ולקוחות

עובדים, לקוחות, בעלי משפחות, עסקים חובקי עולם, חברות ביטוח, חברות הון-סיכון, בנקים, רשויות ומוסדות מדינה, קופות החולים השונות. כל אלו חשופות לזליגת מידע אשר בסופו של יום עלול האזרח או החברה להיות חשופים לחלוטין לתביעות ענק.

עורך דין בנדל מכיר את הנהלים המחייבים באבטחת מידע כאיש אבטחת מידע הן במישור של בדיקת חוסן והלבשת פרוטוקולים לצורך אבטחת המידע ומאידך משמש כעו”ד בעל שפע של ניסיון בהליכי הליטיגציה בכל הערכאות הן בישראל והן בארה”ב.

הליכי ליטיגציה להפרות פרטיות

דיני הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) מחייבת שימוש בכלים טכנולוגיים. התקנות אשר הותקנו לראשונה בישראל נועדו לשרת את כלל הציבור בכובעיו השונים. אלא שמלבד משרדו של עורך דין בנדל לא קיימים עו”ד העוסקים במלאכת הליטיגציה תוך הבנת התחומים הטכנולוגיים והפיכתם למלל רהוט במהלך דיונים בבתי המשפט השונים.

זליגת המידע כגון פרשת חברות הביטוח וביניהן “שירביט”, אינן מאפשרות לנפגעים או לעורכי הדין להבין היכן הייתה הפריצה וכיצד להתמודד עמה. עורך דין בנדל נמנה על היחידים אשר מבינים עד הקצה את הפן הטכנולוגי ומומחה בעל שם בתחום הליטיגציה.

איך מתמודדים עם תביעות בתחום הסייבר?

תביעות בתחום הסייבר יכולות להיות מורכבות ביותר ולכן הדרך המומלצת להתמודד איתן היא כאמור באמצעות ליווי משפטי של עורך דין מקצועי. עורך הדין המקצועי ביותר והמנוסה ביותר בתחום הוא עורך דין רונן בנדל! עורך דין רונן בנדל מספק שירותי ליטיגציה לחברות וארגונים בנושאי תביעות סייבר עוד בראשית התפתחות ענף הסייבר תוך זיהוי של מגמה לפני למעלה מעשור שנים
התביעות הראשונות בארץ. עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום, עורך דין רונן בנדל מעניק לכם את הליווי המשפטי המקצועי ביותר שתוכלו למצוא!

עו”ד רונן בנדל מציע שירות ליטיגציה בתחום הסייבר

לתיאום פגישה עם עורך דין רונן בנדל לגבי שירות ליטיגציה בתחום הסייבר, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר או השאירו את הפרטים האישיים שלכם בדף הרישום באתר.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן