משרד עורכי דין פלילי

ליווי של משרד עורכי דין פלילי

התנהגות פלילית מוגדרת בחוק העונשין וכאשר אדם מואשם בעבירה פלילית, חשוב שיהיה לו את ההכוונה המשפטית הנכונה על מנת שידע אילו עונשים צפויים לו במידה ויוכח כי הוא אשם.

ייצוג משפטי מקצועי של משרד עורכי דין יכול להביא לשינוי ההאשמה נגדכם לעבירה פחותה יותר, להפחתת העונש שלכם ואף לזיכוי מלא תלוי במקרה שלכם. הניסיון של משרד עורכי הדין במקרה זה הוא קריטי על מנת לספק לכם את הייצוג המשפטי הטוב ביותר ולגבש את טענות ההגנה שלכם בצורה מדוייקת ומקצועית.

הכנה לחקירה עם עורך דין חקירה במשטרה

רוב הנחקרים בתחנות המשטרה לא מודעים לחשיבות של כל מילה שלהם בעת החקירה. אם אתם עומדים לפני חקירה ראשונה או שהוזמנתם לחקירה נוספת, חשוב ביותר שתקבלו ייעוץ מקצועי של עורך דין בכדי להיות מוכנים לחקירה הבאה. המשפט “אני רוצה להתייעץ עם עורך דין” לא הומצא בסרטי קולנוע ויש לו חשיבות מכרעת בכל מקרה של האשמה פלילית. עורך דין חקירה במשטרה יתן לכם את ההכוונה המקצועית ביותר להתמודדות עם החוקר המשטרתי.

 

משרד עורך דין פלילי

ליווי של משרד עורכי דין פלילי – סמים

אם האשמה נגדכם קשורה לנושא החזקת סמים, סחר בסמים, שימוש בסמים או שידול לסמים, כאן המקום לפנות לליווי משפטי של עורך דין פלילי סמים ולקבל הכוונה לצעדי ההגנה הבאים שלכם. משרד עורכי דין מקצועי לתחום הפלילי יאסוף עבורכם את כל המסמכים, העדויות, ההתכתבויות, ווטסאפים, מיילים וכל מידע הנוגע למקרה שלכם על מנת לבנות קו הגנה אשר יהווה בסיס לדיונים הבאים שלכם בבית המשפט.

איזה עורך דין מומלץ לעבירות מין ?

גם במקרה של האשמה בעבירות מין, מומלץ שיהיה לכם ייצוג משפטי של משרד עורכי דין הנחשב למומחה בתחום. שירותי עורך דין לעבירות מין, סמים וכל האשמה פלילית אחרת תוכלו לשכור דרך משרד עורכי דין רונן בנדל הנחשב לאחד המשרדים המקצועיים בישראל בתחום הדין הפלילי! עם ניסיון של מעל ל-25 שנה ואלפי לקוחות מרוצים, משרד עורכי דין רונן בנדל מביא איתו ידע מקצועי בתחום הפלילי אשר יסייע לכם בהגנה המשפטית שלכם.

מהו החוק הפלילי 

החוק הפלילי בישראל מעגן בתוכו את קשת העבירות הפליליות, עפ”י הקודקס הפלילי הישראלי. חוק העונשין- התשל”ז 1977. מונה את כל העבירות שלצידן קבוע עונש מקסימלי. בבתי המשפט בישראל כללי המשחק מגוונים ותלויים בעורך הדין המייצג מחד ומאידך בפרקליט אשר מוביל את התיק.

חשוב לא פחות הנו ההרכב או השופט כדן יחיד אשר ינהל את המשפט. השיקולים שאינם קשורים בהכרח לחוק ולהלכה הפסוקה אשר מהווים את הדין בישראל הנם רבים ומגוונים. הוותק של עורך הדין הנו כלי חשוב ותדירות הופעותיו בבתי המשפט הדנים בפלילים, האם עורך הדין בקיא בחומר הנלמד כאשר בראש ובראשונה, ולמעשה הכלי החשוב מכל הנו הכרת התיק באופן יסודי. התרשמותו של בית המשפט מהסניגור והכרותו עמו, חשובים מאד. חקירת העדים הנה אמנות בפני עצמה, וכלי חשוב לצורך הוכחת חפותו של הנאשם.

משרד עורכי דין פלילי – רונן בנדל

צוות משרד עורכי דין פלילי רונן בנדל כולל 20 עורכי דין מהטובים בארץ ומלווה לקוחות בדין הפלילי מכל רחבי הארץ. אם ישנה האשמה נגדכם בדין הפלילי, או כל עבירה אחרת כגון: תביעות לשון הרע, שיימינג בפייסבוק, סייבר ואבטחת מידע משרד עורכי דין רונן בנדל הוא הכתובת שלכם!

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן