עורך דין אינטרנט

מי צריך עורך דין אינטרנט?

מידי פעם אנחנו שומעים בחדשות או קוראים בעיתונים השונים או ברשת על מתקפת אבטחת מידע וסייבר של האקרים נגד חברות גדולות, פרטיות או ציבוריות וגניבת מידע ועל עורך דין אינטרנט. כאשר חברה גדולה ומשפיעה מותקפת והמידע האלקטרוני שלה נפרץ ונגנב כולנו כמובן שומעים על כך אך מלחמת המידע מתרחשת כל הזמן בעולם העסקי ומתחת לאפינו. זוהי מלחמה שקטה כי לא מדובר על לקחת פטיש ולפרוץ דלת. הכל נעשה “במחשכים” על ידי האקרים פרטיים או כאלו שנשכרו על ידי גופים אחרים מטעם ממשלות או מטעם פוליטיקאים או מטעם חברות מתחרות בכדי לפרוץ למחשבים של גופים מתחרים אחרים ולגנוב מידע לטובת פרסומו או העתקתו או כל שימוש מסחרי אחר, בעיקר בתחום התמחור ומידע על לקוחות החברה והעסקאות המוצעות על ידה.

עורך דין אינטרנט

אם קרה לכם אירוע כזה בו נפרצו מאגרי המידע שלכם, אתם חייבים  ליצור קשר מהיר עם עורך דין אינטרנט או עורך דין אבטחת מידע אבל אחד מקצוען. אחד שמכיר את סוגי תקיפות סייבר רבים, מכיר לעומק מהי אבטחת סייבר ואחריו, נסיון עשיר בתחום, לימודי ופרקטי. הנזק הפוטנציאלי יכול להגיע למליונים רבים ואסור לכם לעשות הנחות לעצמיכם. זוהי מלחמה אלקטורנית ומשפטית ואתם חייבים עורך דין אבטחת מידע שיידע להילחם עבורכם.  כזה הוא רונן בנדל משרד עורכי דין. אורך מאמר זה אינו מרשה להכיר לכם דרכו את המשרד ואת רונן בנדל עצמו אך אני מזמין אותכם להיכנס לאתר של רונן בנדל משרד עורכי דין ולהכיר בעצמיכם. אם אתם מחפשים עורך דין דיני אינטרנט, רונן בנדל משרד עורכי דין היא הכתובת שלכם ועבורכם. 

טכנולוגיה, אבטחת מידע, הגנה על זכויות יוצרים, תביעות לשון הרע, ליטיגציה בתחום הסייבר, אבטחת טכנולוגיה ואבטחת סייבר הם השירותים שרונן בנדל משרד עורכי מעניק ללקוחותיו במקצועיות רבה ובהצלחה רבה. הרי בואו נודה שאלו תחומים שאין לנו כל מושג בהם. לשכור עורך דין אינטרנט זה לא כמו לשכור עורך דין שיטפל לנו בתיק גירושין או תאונת דרכים או פלילים. כאן מדובר על תחום אחר לגמרי. 

לסיכום, נדרשים לעורך דין בנושא אבטחת מידע? צרו קשר מייד עם רונן בנדל משרד עורכי דין ואתם ביידים טובות.  

עורך דין אינטרנט
תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן