עורך דין סייבר

נהוג לחשוב שתחום המשפטים בישראל עומד בעינו ועדיין מבוסס על המשפט העברי, חוקי המנדט הבריטי ועל חוקי השלטון הטורקי אשר היה מונהגים בארץ ישראל, אך למעשה תחום המשפטים בישראל הוא אחד התחומים הדינמיים ביותר ומתחדש באופן תדיר דרך תקדימים בבתי המשפט ודרך כניסת תחומים חדשים הרלוונטיים לעידן בו אנחנו חיים. לראיה, ניתן לראות את תחום הסייבר ודיני האינטרנט אשר נחשבים לתחומים חדשים יחסית ומהווים חלק נכבד מהתיקים המתנהלים היום בבתי המשפט בישראל בתחום האזרחי ובתחום הפלילי.

החידושים בתחום המשפטי הביאו לכך שבכל מקרה בו אתם נדרשים לעמוד מול תביעה או להגיש תביעה בנושא סייבר, יש לכם את האפשרות לפנות לעורך דין סייבר שתחום זה הוא המומחיות שלו.   

ייצוג משפטי בתחום דיני סייבר

תקנות בנוגע לדיני סייבר לא תוכלו למצוא בחוקי המנדט הבריטי, בחוק העות’ומאני ובוודאי לא בחוק העברי. זהו תחום יחסית חדש אשר מעט מאוד עורכי דין בישראל בפרט ועורכי דין בעולם בכלל הם בעלי ידע וניסיון משפטי בתחום. ייצוג משפטי בתחום הסייבר ניתן לקבל היום ממשרד עורכי דין מומחה לדיני הסייבר המלווה לקוחות כבר מעל ל-20 שנה בתחום! ההיכרות עם תחום הסייבר היא קריטית בכל דיון בבית המשפט ובעיקר כאשר מספר התקדימים הוא יחסית מועט לעומת כמעט כל תחום משפטי אחר המתנהל היום בבתי המשפט.

ייעוץ משפטי לאבטחת מידע וסייבר

אם מנוהלת נגדכם תביעה בתחום הסייבר או שאתם מעוניינים להגיש תביעה בגין פשיעה בתחום הסייבר, ייעוץ משפטי של משרד עורכי דין הוא רלוונטי ביותר עבורכם! אבטחת מידע וסייבר הם התחומים הבוערים היום בכל חברה, ארגון, מוסד פיננסי או ממשלתי ולכן ייעוץ משפטי הוא כלי חיוני בכדי להתמודד עם ההשלכות של פריצה למערכות מידע של כל גוף, ארגון או חברה בישראל.

פנייה לעורך דין מעצרים ולעורך דין סייבר

תביעה בנוגע לתחום הסייבר יכולה אף להביא למעצרים ולהגיע לאשמה פלילית חמורה, הכל בהתאם למקרה. בכדי שתהיה לכם הגנה משפטית בתחום הסייבר ואבטחת מידע, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין רונן בנדל! משרד עורכי דין רונן בנדל מספק בין היתר שירותי עורך דין מעצרים וייעוץ משפטי בנוגע לתחום הסייבר. עורכי הדין של המשרד נחשבים לטובים ביותר בתחום ומלווים מאות לקוחות מכל רחבי הארץ בכל שנה בדיונים בבתי המשפט.

עורך דין סייבר של משרד עו”ד רונן בנדל

משרד עורכי דין רונן בנדל הוא המנוסה והוותיק ביותר בתחום הסייבר בישראל והוא אחראי לניהול תיקי סייבר מהגדולים במשק הישראלי! לפנייה לצוות משרד עורכי דין רונן בנדל, חייגו עכשיו למספר הטלפון באתר וקבלו מענה מקצועי ואישי למקרה שלכם!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן