מהו התחום הפלילי

החוק הפלילי בישראל מעגן בתוכו את קשת העבירות הפליליות, עפ”י הקודקס הפלילי הישראלי. חוק העונשין- התשל”ז 1977. מונה את כל העבירות שלצידן קבוע עונש מקסימלי. בבתי המשפט בישראל כללי המשחק מגוונים ותלויים בעורך הדין המייצג מחד ומאידך בפרקליט אשר מוביל את התיק.

חשוב לא פחות הנו ההרכב או השופט כדן יחיד אשר ינהל את המשפט. השיקולים שאינם קשורים בהכרח לחוק ולהלכה הפסוקה אשר מהווים את הדין בישראל הנם רבים ומגוונים. הוותק של עורך הדין הנו כלי חשוב ותדירות הופעותיו בבתי המשפט הדנים בפלילים, האם עורך הדין בקיא בחומר הנלמד כאשר בראש ובראשונה, ולמעשה הכלי החשוב מכל הנו הכרת התיק באופן יסודי. התרשמותו של בית המשפט מהסניגור והכרותו עמו, חשובים מאד. חקירת העדים הנה אמנות בפני עצמה, וכלי חשוב לצורך הוכחת חפותו של הנאשם.

התחום הפלילי הנו אחד התחומים המעניינים בעולם המשפט ועורך דין אשר ער ושולט ברזי המשפט והדיון הפלילי, יכול לייצר זיכוי או לחלופין עונש קל ביחס לעבירה המיוחסת לנאשם.

עורך דין בנדל הנו אחד מאלו שלמדו במשך 25 שנה כיצד ל”נצח” לדבריו, אין זה משנה עם מדובר ברצח או פריצה. סחר בסמים או שימוש בסמים. תמיד יש פתרון שייטיב עם הנאשם.

 

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן