פריצה לפייסבוק

פרצו לחשבון הפייסבוק שלכם? מישהו מתחזה משתמש בזהות שלכם? גנבו לכם מידע רגיש?

פריצה לפייסבוק הינה עבירה פלילית שהעונש המירבי עליה הוא 3 שנות מאסר. אם פרצו לחשבון הפייסבוק שלכם, חשוב שתשנו את הסיסמא שלכם דרך המייל או דרך הטלפון שלכם כמה שיותר מהר. במידה וזה לא אפשרי, תוכלו להיעזר ב-3 חברי פייסבוק שייסעו לכם לחדש סיסמא עם סיסמאות זמניות שהם יקבלו בעצמם. במקרים של פריצות לחשבון האישי בפייסבוק, חשוב להתחקות אחרי הגורם שפרץ לכם לחשבון. במידה וזה אפשרי וניתן להתחקות אחר צעדיו, ניתן להגיש נגדו כתב תביעה בבית המשפט. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מציעים לכם ליווי וייעוץ משפטי מקצועיים במקרה של פריצה לחשבון הפייסבוק עם שיטות מתקדמות לניהול התיק המשפטי שלכם.

שירותי עורך דין בתחום פריצה לפייסבוק מהטובים ביותר בישראל

בכל מקרה של פריצה לפייסבוק מה עושים דבר ראשון הוא כמובן להחזיר לכם את השליטה לחשבון הפייסבוק שלכם. אם אתם לא מצליחים, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל נשמח להכווין אתכם בשלבים הנדרשים לכניסה מחדש לרשת החברתית. התמודדות עם פריצה לפייסבוק מה עושים כאשר ישנה התחזות לדמות שלכם? גניבת זהות בפייסבוק הינה פעילות פלילית לכל דבר והיא למעשה מאפשרת לאותו מתחזה לקבל כלים להגיע למידע אישי נוסף של בעל חשבון הפייסבוק. גם אם אתם לא מבינים את המניעים לפריצה, חשוב שתבדקו אותה לעומק על מנת להבין את הסיבה.

הגשת כתב תביעה נגד האקרים שביצעו פריצה לפייסבוק

פריצות לחשבון הפייסבוק האישי ופריצות לחשבונות מייל אישיים הם הנפוצים ביותר היום בפריצות לרשתות חברתיות וניתן לראות כי התופעה מתפשטת בארץ בדומה למדינות אחרות באירופה או בארה”ב. במידה ויש אפשרות להתחקות אחר הגורם שפרץ לכם לחשבון הפייסבוק, חשוב לעשות זאת באופן מיידי ולהגיש נגדו תביעה בית משפט. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל, עורך דין הייטק, מנהלים מאות תיקים בבתי הקשורים לתקיפות באינטרנט והשתלטות על חשבונות פרטיים בפייסבוק. אנחנו מביאים איתנו ניסיון בתחום תביעות סייבר של מעל ל-20 שנה כאשר התחלנו בתחילת הדרך של החוקים המשפטיים שנקבעו בתחום.

למה כדאי לפנות למשרד עורכי דין בתחום הסייבר?

אחת הדרכים להתמודד עם פריצה לחשבון פרטי באינטרנט היא באמצעות משרד עורך דין סייבר. משרד עורכי דין יוכל לכוון אתכם בבחירה הנכונה בהתנהלות מול הגורם שפרץ לחשבון ומול חברת פייסבוק ישראל האחראית לחשבון שלכם. אי אפשר למנוע לגמרי פריצות לחשבונות פייסבוק אך יש פעולות אשר יכולות לסייע לכם להפחית את הסיכוי לפריצה הבאה ואף לקבל פיצוי מהגורם אשר פרץ לכם לחשבון. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל נסייע לכם להגיע לפיצוי המקסימלי ביותר במידה וניתן להתחקות אחר הגורם אשר פרץ לכם לחשבון הפייסבוק. שלכם.

ליווי משפטי פריצה לפייסבוק ממשרד עו”ד רונן בנדל

רוצים לדעת עוד על הליווי המשפטי שלנו במקרה של פריצה לפייסבוק? מעוניינים בפתרון כמה שיותר מהר? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולהינות משירות הטוב ביותר של צוות עורכי דין מומחים. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מעניקים ליווי משפטי ממדרגה ראשונה ומשתמשים בשיטות יעילות ומוכחות לניהול התיק בבתי המשפט. אנחנו ננסח עבורכם את כתב התביעה ונלווה אתכם לכל הדיונים הנוגעים למשפט שלכם.

צרו איתנו קשר עכשיו לקביעת פגישה דרך אפליקציית זום או באחד המשרדים שלנו בעיר תל אביב, חיפה או ירושלים. צוות עורכי הדין שלנו זמין עבורכם והוא יכוון אתכם במטרות התביעה שלכם כנגד הגורם שפרץ לחשבון הפייסבוק.

פריצה לפייסבוק

גניבת מידע רגיש

מידע אישי רגיש על אזרחים בישראל מופיע באלפי מאגרי מידע אצל חברות פרטיות, ארגונים, גופים ציבוריים וממשלתיים. המידע האישי על כל אזרח מחוייב להיות מוצפן ומאובטח מכיוון שגניבת מידע רגיש יכול להביא לגניבת זהות ושימוש בזהות של אדם בכדי לבצע פעולות נוכלות בתחום הפיננסי והפלילי.

מידע הנחשב “רגיש” – Sensitive Personal Information – הוא מידע הכולל פרטי זיהוי על אדם אשר בשימוש על-ידי גורמים עברייניים, יכול לשמש לביצוע פעולות רבות אשר ישימו את האדם במצב של אשמה על לא עוול בכפו. אם המידע האישי שלכם נגנב ממאגר מידע ובוצע שימוש פלילי במידע האישי שלכם, יש לכם אפשרות לפנות לעורך דין בתחום אבטחת מידע ולקבל ייצוג משפטי למקרה שלכם. אם אתם מייצגים חברה או ארגון אשר עברו פרצו למאגרים שלהם ונגנב מהם מידע רגיש, גם כאן עורך דין בתחום אבטחת מידע יכול לסייע לכם מבחינה משפטית.

פריצה למאגרי מידע רגיש SPI

הפריצות למאגרי מידע יכולים להתבצע על-ידי אנשים פרטיים, קבוצות האקרים ואף על-ידי גורמים בתמיכה של מדינה זרה. במידה וזיהיתם פריצה כזו, חשוב לקבל ייעוץ משפטי מקצועי על מנת להתמודד נכון עם הטענות אשר יופיעו נגדכם מגורמים אשר הנתונים שלהם נגנבו.

מידע רגיש חוק הגנת הפרטיות

חוק הגנת הפרטיות נקבע בשנת 1981 והוא רלוונטי היום יותר מתמיד כאשר מדובר על גניבת מידע הנמצא במערכות מידע ממוחשבות. בהתייחס למידע רגיש חוק הגנת הפרטיות שם דגש על שמירת הנתונים הפרטיים של האדם והאפשרות לפרסמו רק לאחר שניתן אישור לכך. ברגע שמערכת מידע נפרצת, גניבת המידע האישי של אדם פרטי היא בלתי נמנעת.

ליווי משפטי במקרה של גניבת מידע

ההתמודדות שלכם במקרים של גניבת מידע רגיש אינה צריכה להיעשות לבד. משרד עורכי דין רונן בנדל יעניק לכם ליווי משפטי וייעוץ משפטי מקצועי בכל מצב של גניבה של מידע עליכם או גניבה של מידע בחברה או בארגון אותו אתם מייצגים.

משרד עו”ד רונן בנדל מציע ייעוץ במקרי גניבת מידע רגיש

צוות משרד עורכי דין רונן בנדל מציע לכם ייעוץ משפטי מלא הכולל בדיקה לעומק של המקרה שלכם על מנת להעמיד עבורכם ייצוג משפטי לדיונים בבית המשפט. מקרי גניבה של מידע הינם שכיחים ולכן חשוב שיהיה לכם משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה לצידכם. משרד עורכי דין רונן בנדל פועל כבר למעלה מ-25 שנים ומביא לכם את הניסיון המקצועי ביותר בניהול תיקים משפטיים בתחום גניבה של מידע אישי ממערכות מידע ואתרי אינטרנט.

תוכן עניינים
לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים
ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.
דילוג לתוכן