רצח

הדין בישראל כפי שבא לידי ביטוי בסעיף 300(א) לחוק העונשין מגדיר ארבעה סוגי “רוצחים”, תוך שהוא מבדיל בין רצח המבוצע ב”כוונה תחילה”, שהוא מונח סגור ומוגדר היטב בסעיף 301 לחוק, לבין “מזיד” שהוא יסוד נפשי לביצוע הדורש גם מודעות לטיב המעשה וגם אדישות או קלות דעת באשר לתוצאותיו. 

ואלו הם בכלליות ארבעת סוגי ה”רוצחים”:
1. מי שגורם במזיד למותו של אביו, אמו, סבו או סבתו.
2. מי שגורם בכוונה תחילה למותו של אדם (מוכר כ”רצח בכוונה תחילה”).
3. מי שגורם במזיד למותו של אדם תוך ביצועה של עבירה או בהכנות לביצועה או תוך ניסיון להקל על
4. מי שגורם למותו של אדם תוך ביצוע עברה אחרת על מנת להבטיח לעצמו או לשותפו הימלטות מעונש.

העונש לצידה של עבירת הרצח הנו מאסר עולם. כמובן שבתי המשפט, על מנת להמנע מדיון ארוכים אשר גוזלים זמן שיפוטי רב מציעים לא אחת לצדדים להסכים להריגה שהסנקציה לצידה הנה עונש מקסימלי בן 20 שנה מקרים אלו בדרך כלל הנם מקרי קצה כאשר כבר בתחילת המשפט לא ברור אם הנסיבות מהוות מעשה המתה בכוונה תחילה או בהלך רוח של פזיזות או הגנה עצמית.

עו”ד בנדל רונן ייצג בלמעלה מ 100 תיקי רצח, כאשר למעט פרשה אחת בה הודה הנאשם בחפץ לב בביצוע הרצח הכפול, כל שאר התיקים נסתיימו בזיכוי או בהריגה כאשר העונשים שהוטלו נעו בין 8 שנים ל 12 שנה.

עו”ד בנדל מאמין גדול בביטוי כי עדיף כי 99 אשמים יהלכו חופשי מאשר חף מפשע ייאלץ לשהות כל חייו בבית הסוהר.

הביטחון והעצמות אותן מפגין עו”ד בנדל בתיקים הללו נודעו ברבים כאשר לא אחת אמר בבית משפט כי לא יותיר אבן אחת שלא התהפכה.

עו”ד בנדל עובד ללא ליאות ועושה לילות כימים לטובת שולחו כדי להבטיח את זיכויו כאשר די בראיה אחת כושלת כדי שיהפוך את המשפט על פניו. 10 דיונים או אלף כאלו, עו”ד בנדל רונן לא ישקוט ולא ינוח כאשר הוא סבור וחש כי האשמה הרובצת לפתחו של מרשו שגויה ולו כאשר מדובר כאמור בראיה אחת שהושגה שלא כדין או מערערת את שאר הראיות בתיק.

בתיקי רצח, עו”ד בנדל הנו במיטבו נוכח החשיבות הרבה בייצוג הנאשם ובדאגה לחירותו.

רצח

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן