תביעה על הוצאת דיבה

פגעו בשמכם הטוב? עשו עליכם שיימינג? זה הזמן להכין את תיק התביעה! כל הפרטים על תביעה על הוצאת דיבה:

פגיעה בשם הטוב / תביעה על הוצאת דיבה והמוניטין של אדם הינה עבירה אזרחית ובמקרים מסויימים יכולה אף להיגרר לעבירה פלילית. בתי המשפט בישראל מטפלים במאות תביעות ביום כאשר ניתן להגיש תביעה על הוצאת דיבה ללא הוכחת נזק ובכך לחסוך הליך משפטי ארוך ברוב המקרים. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מנהלים תיקים משפטיים רבים בתחום תביעות הדיבה ולשון הרע ואנחנו מסייעים לנפגעים להכין את תיק התביעה שלהם על מנת לדרוש את הסכום הגבוה ביותר הניתן במקרה שלהם. כיום, תביעת דיבה אשר אינה דורשת הוכחת נזק של הצד הנפגע, יכולה להגיע עד ל-50 אלף ש”ח כאשר הסכום נקבע בבית המשפט במידה ומוכחת העבירה של לשון הרע והוצאת דיבה.

ניסוח כתב תביעה על הוצאת דיבה על ידי עורך דין מקצועי

אחד השלבים החשובים בכל תיק תביעה הוא ניסוח כתב התביעה לאחר איסוף כל המידע והראיות לגבי המקרה. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל ננסח את כתב התביעה עבורכם ונכין אתכם לדיון הבא בבית המשפט. הצוות המקצועי שלנו כולל עורכי דין מנוסים מהשורה הראשונה של תביעות אזרחיות ופליליות והם ישמחו לייצג אתכם בדיונים בבית המשפט על מנת למקסם את הפיצוי המגיע לכם ככל הניתן. באמצעות הידע והניסיון שלנו, נוכל להכין אתכם בצורה מקצועית לדיון בבית המשפט ולהכין אתכם עם טענות יציבות וחזקות אל מול טענות ההגנה שיוצגו בדיון.

שיימינג והוצאת לשון הרע ברשתות החברתיות

תביעות הדיבה צמחו ב-2 העשורים האחרונים בעיקר בגלל השימוש ברשתות החברתיות ובתקשורת הדיגיטלית בין אנשים אשר הביאו לאפשרות לכתוב כל דבר על אדם אחר ללא צורך להיות מולו פנים מול פנים. במקרים מסויימים אף קשה להתחקות אחר האדם הפוגע מכיוון שהוא השתמש בפרופיל מזוייף או טלפון של מישהו אחר על ידי פריצה לפייסבוק. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל בעלי ניסיון במקרים הללו ויכולים לסייע לכם משפטית בנושא. אם פגעו בכם ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טלגרם ובקבוצות התכתבות כגון ווטסאפ ומסנג’ר, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל הכתובת שלכם להכנת כתב תביעה.

תיאום פגישה במשרד עורכי דין המומחה לתביעות דיבה

על מנת שתוכלו לקדם את התביעה שלכם נגד הצד הפוגע ולנקות את שמכם בצורה הטובה ביותר, מומלץ לכם לתאם איתנו פגישה כבר בימים הקרובים על מנת לתכנן את תיק התביעה שלכם. הצוות המיומן והמקצועי שלנו במשרד עורכי דין רונן בנדל עורך דין הייטק יפגוש אתכם באחד מהסניפים שלנו – בתל אביב, חיפה או ירושלים בכדי שתוכלו להגיש את כתב התביעה כבר בזמן הקרוב. לתיאום פגישה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר, או לשלוח אלינו מייל דרך הכתובת המופיע כאן בדף. בפגישה תוכלו לפרט על המקרה שלכם ונוכל לאסוף יחד איתכם את כל הראיות הרלוונטיות לדיונים בבית המשפט.

תביעה על הוצאת דיבה ללא הוכחת נזק – עו”ד רונן בנדל

לפרטים נוספים על הכנת תיק לתביעת דיבה ללא הוכחת נזק או תביעות לשון הרע עם דרישה לפיצוי על פגיעה בשמכם הטוב, צרו קשר עם הצוות שלנו במשרד עורכי דין רונן בנדל ואנחנו נשמח לקדם אתכם עם ניסוח כתב התביעה כמה שיותר מהר. השירות שלנו הוא מהיר, יעיל וממוקד ומאפשר לכם להתקדם עם התביעה בצעדים מהירים, מחושבים ובזמן הנכון. אל תהססו ואל תמתינו במידה ופגעו בשמכם הטוב, חשוב שתגישו את התביעה עכשיו בליווי מקצועי של עורך דין מוסמך.

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן