תביעות נזיקין ברשת

תופעת הזיופים ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) חייב להיות מיושם על ידיהם.
עו”ד בנדל קרא ליועץ המשפטי לממשלה להתחיל ולדרוש את יישומן של התקנות.

ההבנה כי אותם ארגונים חסרים את הידע והתשתית לצורך ביטחון המידע, גורם נזקים בלתי הפיכים לאזרחים מן , אשר לרובם אין דרך לזכות בפיצוי הולם בהיעדר ידע טכנולוגי או משאבים כלכליים.
עו”ד בנדל אשר זיה את המגמה המסוכנת למעלה מלפני עשור שנים פעל לצורך הכשרה משפטית כמומחה הן בצד המשפטי והן בצד הטכנולוגי על שני צדדיו. האחד, אבטחת מידע, והשני בדיקת חדירות ופריצה.

כדי לאפשר להביא בפני בית המשפט את הסיכונים או הנזקים, בחר עו”ד בנדל להתמחות בתחום הליטיגציה הטכנולוגית וכך עשה.

ניסוח כתב תביעה במקרים של לשון הרע ושיימינג

עו”ד בנדל נלחם בתופעת הזיופים ברשת וכנגד משרדים מובילים אשר לא מסוגלים להתמודד עם טענותיו, נוכח שליטתו של מר בנדל כאמור, חזור ואמור תחום הטכנולוגיה בכלל וענפי הסייבר בפרט. היתרון אשר טבוע בעו”ד בנדל הנה היכולת לדברר ולמלל טכנולוגיה הלכה למעשה. עו”ד בנדל משמש כליטיגטור מוביל מזה 25 שנה ואין שני לו.
השגת פיצויים מירביים בבית המשפט

עורך דין בנדל יכול להשיג עבורכם כל עוד הוא סבור כי הדבר צודק סכומים דמיוניים ובלבד שיש מקום לכך. מקום בו מדובר בסחיטה בלבד הבהיר מר בנדל כי אין טעם לפנות אליו.
יש להדגיש כי עו”ד בנדל אינו מביט דרך החריץ שבשקל עבורו, אלא עבורכם כשהמקרה הנדון כגון ביזוי שמו הטוב של אדם, פגיעה במטה לחמו, חשיפה של מידע במזיד או ברשלנות אשר פוגעת בחבר בני אדם, או אז יפעל עו”ד בנדל כדי שתקבלו את הפיצוי במלואו ואולי, מי יודע אולי תזכו להיות מאושרים ועשירים ובצדק.
עו”ד בנדל מכין מזה שנים פלטפורמה משפטית אשר נועדה לתבוע את הרשתות החברתיות אשר מונעות קיומם של מנגנוני אבטחה, ובהיעדרן, נוצר קושי אמיתי בהתחקות אחרי פרופילים מזוייפים, העתקת אתרים, גניבת סכומי כסף. עו”ד בנדל מכיר ומחזיק באלגוריתם אשר יכול להבטיח כי לא תינתן לכל אדם האפשרות לשלוח לינקים אשר בפתיחתם ייגרם נזק עצום למקבל ההודעה, אבטחת הרשתות החברתיות תוך יצירת זיהוי חד-חד ערכי אשר לא יאפשר זיופים של פרופילים כאמור ועוד שפע של מידע, מדוע חברות הענק לא פועלות למיגור התופעה, חרף יכולתן.

פנייה לעורך דין מקצועי בתחום הנזיקין באינטרנט

תחום הנזיקין ברשת הוא תחום חדש יחסית והתקדימים הנם פרי עטו של עו”ד בנדל.
במידה ופגעו בשמכם הטוב, בין השאר, או במוניטין של בית העסק או החברה שלכם, זה הזמן לפנות לעורך דין רונן בנדל הנחשב לעורך הדין המקצועי ביותר בתחום הנזיקין ברשת,ובעל ידע עצום וניסיון בליווי משפטי של חברות, בתי עסק ואנשים פרטיים בתביעות נזיקין.

עו”ד רונן בנדל מציע – ליווי משפטי לתביעות נזיקין ברשת

לקביעת פגישה עם עורך דין רונן בנדל בנוגע להגשת תביעה בתחום הנזיקין ברשת, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו פגישה כבר לימים הקרובים בכדי לקדם את כתב התביעה שלכם!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן