תביעת דיבה

תביעת דיבה, תביעת לשון הרע, הוצאת דיבה תביעה, תביעה על הוצאת דיבה

אם אתם קוראים מאמר זה אני מניח שאתם חלק מאותם אנשים שנפגעו מהתופעה הקלוקלת הזאת שתיפסק רק אם עוד ועוד אנשים יעשו כמוכם ויתעקשו ויגישו תביעת דיבה נגד אותם אנשים שבקלות של הקלדה במקלדת, ניסו להרוס את חייהם.  רק כך פלוס החמרה של העונשים, אנשים רעים יחשבו פעמיים לפני שהם מפזרים שקרים או עובדות לא נכונות כנגד אנשים אחרים שאפילו אם טעו או קרתה תקלה כלשהי בשירות אותו הם היו צריכים להעניק, לא עשו זאת מתוך כוונה רעה. 

כך או כך, אם זהו מצבכם ונפגעתם משיימינג ברשת ואתם מבקשים לבדוק אינפורמציה לגבי תביעת דיבה או תביעות לשון הרע, בקיצור, לבדוק לגבי ביצוע של תביעה נגד אותם גורמים ש”לכלכו” עליכם ברשת, על תעשו את זה דרך חיפוש משרד עורכי דין על ידי חיפוש מילות חיפוש כמו לשון הרע תביעה. הכירו את רונן בנדל עורך דין סייבר ומשרד עורכי דין 

חוק איסור לשון הרע

חוק זה הוא המסדיר את נושא ההגנה על כבודו של אדם ושמו הטוב. על פי החוק פרסום לשון הרע או שיימינג ברשת (אשר הינה תופעה מוכרת שחופפת אף היא להגדרת פרסום לשון הרע על פי החוק) יכול להוות עוולה אזרחית בנזיקין ובמקרים מסוימים עלול להתגבש לכדי עבירה פלילית. התנאי המרכזי בכדי שתתקיים עוולת לשון הרע על פי החוק הינו אלמנט הפומביות שאז מניח החוק כי עובדת הפרסום ברבים יש בה היכולת לגרום נזק למושא הפרסום. כבר מברור מאליו ששיימינג ברשת באחת הרשתות החברתיות וכד’ עומדת אף היא בתנאי הפומביות. בהתקיים תנאי זה יכול שתוגש על פרסום לשון הרע תביעה. האפשרות לקבל פיצוי בגין תביעה על לשון הרע והוצאת דיבה איננה מותנית בגרימת נזק בפועל. עצם הוכחת התובע כי הפרסום היה יכול לפגוע בו די בו כדי להמציא עבורו פיצויים בהחלטת בית דין.

תביעה על לשון הרע או תביעת דיבה, צריך לעשות כאשר אתם בטוחים במאת האחוזים שהצדק לצידכם. זהו הרי נושא אפור .

עורך דין תביעת דיבה

נפגעתם מהוצאת דיבה במקום העבודה, בווטסאפ או בפייסבוק? תדעו שיש לכם על מי לסמוך! עורך דין מקצועי יסייע לכם בהגשת התביעה שלכם ויעניק לכם ייצוג משפטי בדיונים בבית המשפט. פגיעה בשמכם הטוב יכולה להתקיים בכל מקום והיום היא מתרחשת בעיקר ברשתות החברתיות ובאמצעי תקשורת דיגיטליים כמו מיילים בתפוצה, קבוצות ווטסאפ והודעות סמס.

אם אתם מרגישים שנפגעתם אך אתם לא יודעים האם המקרה שלכם רלוונטי לתביעה שכזו, זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין בתחום ולקבל ייעוץ משפטי ראשוני למקרה שלכם. היתרון המשמעותי בתביעות במקרים של הוצאת דיבה, הוא שבמקרים מסויימים אין צורך להוכיח נזק כלכלי או אישי שלכם, אלא להוכיח שאכן הייתה פגיעה בשמכם הטוב. מקרים מסויימים מסתיימים בהורדת הטקסט הפוגע ובבקשת סליחה מהגורם הפוגע, אך במקרים אחרים פסקי הדין כוללים פיצויים כספיים לצד הנפגע ולעיתים פיצויים הכוללים גם הוצאות בית משפט.

ניסוח תביעת הוצאת דיבה 

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך הגשת התביעה, אתם נדרשים להגיש כתב תביעה תקין, מסודר המכיל את כל המידע הרלוונטי למקרה שלכם. משרד עורכי דין, המומחה בתחום הוצאת דיבה, ינסח עבורכם תביעת הוצאת דיבה ויגיש את המסמך לבית המשפט. במידה והתביעה שלכם תקבל אישור של בית המשפט, השלב הבא יהיה דיון בבית המשפט בעניינכם.

הגשת תביעת דיבה ללא הוכחת נזק

שלב הדיון או הדיונים בבית המשפט הוא קריטי לפסק הדין הסופי לתביעה שלכם. עורך דין ממשרד עורכי דין בתחום הוצאת דיבה, יעניק לכם ייצוג משפטי הולם בכדי להציג את הטענות שלכם בהתבסס על כתב התביעה שהוגש. הגשת תביעת דיבה ללא הוכחת נזק היא הנפוצה ביותר והיא מקלה הן על מגיש התביעה והן על ההכרעה בבית המשפט לגבי פיצוי כספי.

תביעה לשון הרע פגיעה בשם הטוב

אם אתם מעוניינים להגיש תביעה לשון הרע פגיעה בשם הטוב או תביעת דיבה, אתם במקום הנכון! משרד עורכי דין רונן בנדל מציע לכם ליווי משפטי של עורך דין הכולל ניסוח כתב התביעה, הגשתו לבית המשפט, גיבוש הטענות בתיק שלכם והכנה שלכם לקראת הדיונים בבית המשפט. בנוסף, עורך דין מקצועי של משרד עורכי דין רונן בנדל יעניק לכם ייצוג משפטי מלא בדיונים הבאים בבית המשפט על מנת להביא לפיצוי הגבוה ביותר שניתן למקרה שלכם.

תוכן עניינים
תביעת דיבה ללא הוכחת נזק

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 050-8004-269 או מלאו את הפרטים

לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 050-8004-269
או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים
תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן