עורך דין לעבירות סייבר

עולם הדיגיטל הפך להיות חלק עיקרי להרבה מאוד חברות וארגונים, גם לכאלה אשר אינם עוסקים בתחום התוכנה או החומרה. לכן, עבירות סייבר הן נוגעות היום לכל ארגון וחברה המחזיקים במערכות מידע הרלוונטיות לתחום שלהם. חברות גדולות המנהלות תיקי לקוחות כמו חברות ביטוח, חברות פיננסיות וחברות השקעות, נדרשות להקים מערך אבטחת מידע מקצועי אשר ישמור על הנתונים של הלקוחות שלהם מוצפנים.

למרות מערכי האבטחה של החברות והארגונים בארץ, עדיין ניתן לראות כי פושעי סייבר מנסים ואף מצליחים לגנוב מידע על לקוחות של חברות. מקרים בהם ישנה פריצה למערכת מידע, ניתן לפנות לעורך דין לעבירות סייבר על מנת לקדם תביעה נגד הפורצים. במידה וישנה דרך להתחקות אחר הפורצים, ניתן להגיש נגדם תביעה אישית.

ייצוג משפטי במקרי פריצה לאתרים

אחת הפריצות הנפוצות ביותר בתחום הדיגיטלי היא פריצה לאתרים. פריצה לאתר אינטרנט פשוט יכולה להיות דיי קלה עבור האקרים מקצועיים, אך כאשר מדובר באתר מקיף עם DATA של לקוחות, מערכות האבטחה אמורות לשמור עליו בצורה טובה. יחד עם זאת, שיטות ההאקרים רק משתפרות עם השנים וכאשר מדובר על אתרים בעלי מידע ששווה כסף, יהיו נסיונות לפרוץ לאתר בשלב כזה או אחר. ליווי משפטי של משרד עורכי דין לתחום הטכנולוגי, יסייע לכם בהכנת כתב תביעה נגד הפורצים (במידה וניתן להגיע לפרטים שלהם) או יסייע לכם בהכנת כתב הגנה במקרה של תביעות מצד לקוחות, ספקים וגורמים אשר השתמשו באתר עם נתונים אישיים שלהם.

ליטיגציה פלילית בעבירות טכנולוגיות

כאשר מדובר על הכנת כתב הגנה כנגד תביעות, חשוב שיהיה לכם עורך דין מומחה בתחום ליטיגציה פלילית על מנת שיספק לכם את ההגנה הטובה ביותר בדיונים בבית המשפט. עורך דין מומחה בליטיגציה ינסח עבורכם את כתב ההגנה ויכין אתכם בצורה מושלמת לדיונים בבית המשפט עם גיבוש טענות מוצקות אשר יהוו בסיס לקו ההגנה שלכם מול התובעים.

איך מבצעים מבדק חדירה לחברה או ארגון?

אם אתם רוצים להיות מוכנים למקרים עתידיים של פריצה לאתר שלכם או למערכות מידע של החברה אותה אתם מייצגים, יש לכם אפשרות לבצע מבדק חדירה ולבדוק האם המערכות הטכנולוגיות שלכם אכן מאובטחות באופן שימנע מגורמים עויינים לגנוב מידע פנימי השייך לכם.

עורך דין לעבירות סייבר – רונן בנדל

בכדי שתוכלו לקבל את הייצוג המשפטי ברמה הגבוהה ביותר, מומלץ לכם לפנות לעורך דין לעבירות סייבר רונן בנדל! רונן בנדל הוא עורך דין מהוותיקים בישראל בתחום הסייבר ובעל ניסיון של ניהול מאות תיקים בתחום בבתי המשפט. עם ניסיון של מעל ל-25 שנה כעורך דין בכיר, רונן בנדל הוא הבחירה הבטוחה שלכם!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן