עורך דין לעבירות סייבר

נמצאים תחת תביעה בתחום הסייבר? זקוקים לייצוג משפטי בנוגע לאבטחת מידע? זה הזמן לפנות לעורך דין לעבירות סייבר ולקבל ייצוג משפטי מקצועי בדיונים הבאים בבית המשפט. עבירות הסייבר נוגעות להיבטים רבים בעבודה היום יומית של חברות, ארגונים, בנקים וגופים ציבוריים כאשר בכל אותם גורמים נשמר מידע רב של מיליוני ישראלים. מכיוון שתחום הסייבר הוא תחום משפטי חדש יחסית, כל מקרה יכול להיות תקדים בפני עצמו.

כאשר חברה או ארגון זקוקים לייצוג משפטי בנוגע לעבירות סייבר, חשוב שיהיה להם את הליווי המשפטי המקצועי ביותר עם משרד עורכי דין בעל ניסיון בליווי תיקים משפטיים בעבירות סייבר. מפני שזהו כאמור תחום משפטי חדש יחסית, מספר עורכי הדין בארץ המומחים בתחום זה הוא קטן ביותר.

ייצוג בבית המשפט ע”י עורך דין סייבר

עורך דין סייבר מקצועי יעניק לכם את הייצוג הטוב ביותר לדיונים בבית המשפט ויספק לכם שירותים חשובים לכל שלבי המשפט כגון ניסוח כתב הגנה, ניסוח כתב תביעה, ניהול התיק שלכם מול בית המשפט (במערכת נט המשפט) ובניית קו הטיעונים שלכם לפני כל דיון.

הגשת כתב הגנה בתחום הסייבר ואבטחת מידע

אם אתם מייצגים חברה, גוף ציבורי, בנק, ארגון, עמותה או כל גורם אחר אשר נתבע עקב פשעי סייבר ואבטחת מידע, חשוב שתגיעו לכתיבת כתב ההגנה כמה שיותר מהר. בתי המשפט מגבילים את זמן הגשת כתב ההגנה ולכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין לניסוח כתב ההגנה בהקדם.  

ליטיגציה מסחרית בתחום הסייבר והאינטרנט

ייצוג משפטי בתחום הסייבר הוא לא מספיק בכדי שתוכלו להתמודד עם תביעות בנוגע לעבירות סייבר – אתם צריכים שיהיה לכם עורך דין לעבירות סייבר מומחה לליטיגציה! ליטיגציה היא אומנות הייצוג בבית המשפט ובמקרים הללו היא הכרחית בהחלט. משרד עורכי דין רונן בנדל יעניק לכם שירותי ליטיגציה מסחרית לנושאי סייבר ואינטרנט וילווה אתכם לאורך כל התהליך המשפטי.

משרד עורך דין לעבירות סייבר רונן בנדל

לתיאום פגישה עם עורך דין מקצועי בתחום הסייבר עם ניסיון עשיר בתחום, צרו קשר כבר עכשיו עם צוות משרד עורכי דין רונן בנדל ותקבלו מענה בהקדם לתיאום יום ושעה המתאימים ביותר לכם! אם בחרתם במשרד עורכי דין רונן בנדל, תדעו שאתם בידיים המקצועיות ביותר בתחום הסייבר!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 074-764-84-66 או מלאו את הפרטים

ניהול תיקים מורכבים

תחומי התמחות

טכנולוגיה

בכל חברה פרטית, בית עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי ישנו מידע חשוב השמור בצורה מוצפנת. ברגע שהמערכות נפרצות על ידי האקרים וארגונים שונים.

אבטחת מידע

נושא אבטחת המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברות בישראל. מידע פנימי של חברה יכול לכלול נתונים רבים כגון מידע על פטנטים ועוד.

תביעות לשון הרע

הטכנולוגיה המודרנית וההתפתחות המהירה שלה מציבות אתגרים שעימם על מערכת המשפט להתמודד כשהיא משתמשת בכלים הקיימים ומתאימה אותם למציאות.

ליטיגציה בתחום הסייבר

חברות וארגונים בישראל נאלצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים בשמירה על המידע שלהם במערכות המחשוב. חוק הגנת הפרטיות אינו מיושם והמחוקק לא השכיל להבין זאת.

זכויות יוצרים

חוק זכות יוצרים, התשסתשס"ח-2007 מגדיר את סוגי היצירות שעליהן חלה הגנת זכות יוצרים בס 4 לחוק 4. היצירות שבהן יש זכות יוצרים (א).

תביעות נזיקין ברשת

תביעות נזיקין בעידן הטכנולוגיה נועדה להבטיח כי חברות מוסדות רשויות, בנקים וחברות ביטוח ישכילו להבין כי חוק הגנת הפרטיות חייב להיות מיושם על ידיהם.

דילוג לתוכן